Atsiliepimai

★★★★★

“Pirmą kartą apsilankiusi supratau, kad pakliuvau pas gerą meistrę. Paaiškino pasekmes ankstesnės meistrės, neišgąsdino dėl jau sugadintų blakstienų. Ačiū!”

Rūta

★★★★★

“Puiki meistrė, pataria priežiūros klausimais. Rekomenduoju!”

Rūta

★★★★★

“Viskas patiko, graziai padare blakstienas”

Milda

★★★★★

“Labai patiko, viskas puikiai, rekomenduoju!😊”

Karolina

★★★★★

“Maloni, kruopšti, savo darbą išmananti meistrė. Patiko tiek aplinka tiek atliktas blakstienų priauginimas. Ačiū 😊”

Agata

★★★★★

“Viskas puikiai, meistrė kruopšti, atsižvelgia į pageidavimus, ačiū;)”

Gabriele

★★★★☆

“Procedura buvo puiki”

Jūrate

★★★★★

“viskas puikiai. Meistrė labai švelniai dirba.”

Irena

★★★★☆

“Viskas tvarkoje . Atidi , kruopšti , mandagi meistre”

Gintarė

★★★★★

“Labai maloni meistrė, darbą atliko kruopščiai ir atidžiai įsiklausė į mano norus. Taip pat pasiūlė, kas atrodytų geriau, ir rezultatas tikrai pranoko lūkesčiusčius :)”

Patricija