Atsiliepimai
“Pirmą kartą apsilankiusi supratau, kad pakliuvau pas gerą meistrę. Paaiškino pasekmes ankstesnės meistrės, neišgąsdino dėl jau sugadintų blakstienų. Ačiū!”
Rūta
“Puiki meistrė, pataria priežiūros klausimais. Rekomenduoju!”
Rūta
“Viskas patiko, graziai padare blakstienas”
Milda
“Labai patiko, viskas puikiai, rekomenduoju!😊”
Karolina
“Maloni, kruopšti, savo darbą išmananti meistrė. Patiko tiek aplinka tiek atliktas blakstienų priauginimas. Ačiū 😊”
Agata
“Viskas puikiai, meistrė kruopšti, atsižvelgia į pageidavimus, ačiū;)”
Gabriele
“Procedura buvo puiki”
Jūrate
“viskas puikiai. Meistrė labai švelniai dirba.”
Irena
“Viskas tvarkoje . Atidi , kruopšti , mandagi meistre”
Gintarė
“Labai maloni meistrė, darbą atliko kruopščiai ir atidžiai įsiklausė į mano norus. Taip pat pasiūlė, kas atrodytų geriau, ir rezultatas tikrai pranoko lūkesčiusčius :)”
Patricija